O nas

Witaj na naszym blogu!

Jesteśmy miłośnikami szeroko rozumianego sprzętu elektronicznego, takiego jak m.in. konsole do gier, smartfony, gadżety czy sprzęt RTV. Jest to nasze hobby od kilkunastu lat. W tym blogu staramy się przekazać Wam naszą wiedzę, którą wykorzystujemy do pisania naszych tekstów mając nadzieje, że dzięki niej podejmiecie dobre decyzje. Naszym celem jest przekazanie Wam konkretnych, pomocnych i krótkich informacji w tematach, które poruszamy. Uważamy, że taka forma będzie dla Was najbardziej przyjazna. W ten sposób możemy się skupić tylko na użytecznych informacjach. Oczywiście nigdy nie zapominamy o profesjonalizmie, możecie być pewni naszej rzetelności. Każdy tekst jest staranie przygotowany, zawsze oparty na własnej wiedzy i doświadczeniach zdobywanych od lat w użytkowaniu sprzętu elektronicznego. Naszym celem w pisaniu oraz prowadzeniu tego bloga jest także znalezienie „złotego środka”. Mianowicie chcemy aby nasze teksty były przydatne zarówno dla osób mających podobne hobby jak my, jak i dla kompletnych „laików”, którzy szukają odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania.

Obecnie nasz zespół liczy dwie osoby:

Marcin: 30 latek, który najbardziej interesuje się grami wideo, konsolami do gier, smartfonami oraz sprzętem muzycznym. Otrzymanie od rodziców w „podstawówce” pierwszej PlayStation było dla niego początkiem miłości do konsol Sony oraz gier wideo. Ponadto od kilku lat jest „zwolennikiem” (bo fan to zbyt duże słowo) Apple. Posiada sporo sprzętu od giganta z Cupertino oraz śledzi ich poczynania w branży. Jego pasją jest również słuchanie muzyki oraz powiększanie swojej kolekcji płyt winylowych.

Grzesiek: 30 parę latek, od zawsze interesował się kinem. Przed zakupem swojego wymarzonego 65 calowego telewizora spędził miesiąc na szukaniu tego konkretnego modelu. Obecnie jest w trakcie szukania tego najlepszego zestawu kina domowego. Poza kinem uwielbiam majsterkować w swoich kilku komputerach (nadal nie dał się przekonać do „Maka”), co jest związane z jego technicznym wykształceniem.

Nazwa naszego bloga: life’s good nie jest przypadkowa, uważamy, że życie jest dobre. Niestety większość życia spędzamy w pracy, dlatego warto, żeby owocowała ona możliwością spełniania marzeń związanych z naszym hobby. W ten sposób nasze życie może być przyjemniejsze.