Już niebawem w salonie: telewizor, kominek… lodówka?

OK, może nie każdy chciałby mieć chłodziarkę w salonie, ale nowy sprzęt LG z pewnością będzie pasować do niejednego wnętrza.

Model o sympatycznej nazwie Cappuccino to topowa chłodziarkozamrażarka LG. Oczywiście jest naszpikowana najnowszymi technologiami, ale przede wszystkim wyróżnia się niebanalnym wzornictwem.

Jeśli – tak jak ja – zasiedlacie przestrzeń nieprzekraczającą czterdziestu metrów, lodówka Cappuccino z linii Lancaster w najlepszym wypadku mogłaby zastąpić jedną ze ścianek działowych. Jeśli jednak dysponujecie zaprojektowanym z dbałością o szczegóły wnętrzem łączącym salon z kuchniojadalnią – tak, Cappuccino jest produktem dla Was.

Idea przyświecająca projektantom była prosta: chcieli stworzyć sprzęt, który nie tylko będzie najlepszy w swojej klasie, ale także będzie się świetnie komponować z wnętrzem.

Czy im się udało? Przekonamy się już jutro. Wybieramy się z kamerą na oficjalną prezentację lodówki Cappuccino.

 • JaczyHasiek

  Taką praktykę stosuje się już od dawna. Kto nie siedział wieczorem ze swoją połówką przy monitorze/laptopie jak którym leci filmik z kominka zamieszczony na youtubie? Prawdę mówiąc to przydałaby się taka opcja w telewizorze w ramach funkcji smart: kominek HD z różnymi trybami!

 • Michall2185

   Trzeba przyznać, że jest to lodówka na wypasie, a LG pokazuje tym samym, że nie przestaje się rozwijać w tym temacie.

 • Natasza

  Ja bym mogła mieć TAKĄ lodówkę w salonie. Ma ciekawy design, więc przy odpowiedniej aranżacji można stworzyć oryginalne wnętrze. 

 • Klaudia

  W 40 metrach bym się o taką nie pokusiła, ale już w 140 z pewnością. Choć to kwestia dobrego rozplanowania przestrzennego. Jak ktoś ma smykałkę to mniejszą powierzchnię urządzi tak, że będzie sprawiała wrażenie dużej. 

 • Anita_33

  Ja też nie miałabym problemu, żeby postawić wspomnianą chłodziarkę w salonie.  Jest tak ładna, że z pewnością znalazłoby się kilka osób, które myślałyby że to mebel.